Apartmány
klidné rodinné ubytování v cyklistickém ráji

Dům, ve kterém se apartmány nacházejí je po celkové rekonstrukci, která byla dokončena v září 2016. Ubytování je možné pro 2 až 10 osob celkem ve dvou apartmánech. K dispozici máte stylové venkovní posezení se dvorem, váš automobil zaparkujete přímo u objektu na uzavřeném parkovišti. V objektu je dostatek místa i pro uschování vašeho cyklovybavení. Wi-fi k dispozici.


Modrý apartmán

Dva pokoje (3 a 4 lůžka), společná kuchyně s jídelnou vybavenou i TV, koupelna s toaletou a sprchovým koutem dalším samostatným WC. Kuchyně je vybavena sklokeramickou deskou, troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí. Apartmá je v přízemí objektu, v 1. patře se nachází byt správce. 

Červený apartmán

Třílůžkový pokoj (s možností přistýlky), prostorná kuchyně s jídelnou vybavena i TV, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, malé posezení s výhledem na dvůr. Apartmá má samostatný vchod ze dvora objektu. Kuchyně je vybavena indukční deskou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. 

 

Venkovní prostory

Dvůr je společný pro oba apartmány se zastřešeným posezením. Zde můžete nasát nejen atmosféru moravského venkova dávno minulého, ale také pár skleniček moravského vína. Jedinečný zážitek si můžete odvézt z koupání v dobových "trokách", které jsou k dispozici za tímto účelem přímo na dvoře. Něco "za žgraň" si můžete připravit na grilu.  

 

Vybrali jste si některý z apartmánů...

Napište nám termín a můžete se začít těšit na dovolenou v kraji nádherné přírody, úchvatných památek, skvělého jídla a jedinečného vína.

Co ještě potřebujete vědět?

Doprava, parkování: Břeclav je významným železničním uzlem. Vlakem se k nám tedy dostanete ze všech koutů naší vlasti a městská doprava vás přiveze přímo k nám. Autem směr Brno a Břeclav (Bratislava), vaše auto zaparkujete přímo u objektu na uzavřeném parkovišti, pro uložení Vašich "cyklomiláčků" je dostatek prostoru uvnitř budovy včetně nářadí na provedení základních oprav.  

Stravování: Vlastní -vybavená kuchyně. Restaurace Gól s prostornou zahrádkou 80m,  500 m - restaurace Tři Gracie, hotel Čech a Gril bar.

Kauce: při příjezdu je vybírána vratná kauce ve výši 3 000,- Kč

Ubytování v prázdninových měsících možné pouze celotýdenní.